3 مرداد 1403
کسب و کار صنعت

آغاز انتخاب نمونه های ملی و استانی صنعتی و معدنی گیلان /فعالیت ۶۰ برند شاخص صنعتی در گیلان

سلام صنعت/ مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان گیلان از آغاز فرایند انتخاب واحدهای نمونه صنعتی و معدنی در مقیاس استانی و ملی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان تیمور پورحیدری با اعلام این خبر افزود: این ارزیابی‌ها جهت انتخاب واحدهای نمونه صنعتی و معدنی،پیشکسوتان نمونه صنعتی و معدنی،بهره‌برداران نمونه معدنی و انتخاب جوان کارآفرین ملی صورت خواهد پذیرفت.
وی با بیان اینکه ارزیابی در استان انجام خواهد گرفت و از بین نمونه‌های استانی واحدهای نمونه ملی انتخاب خواهند گردید افزود: با توجه به مدت زمان محدود اقیمانده واحدهای صنعتی و معدنی ضمن تکمیل فرم‌های مربوطه با دریافت به صورت حضوری و یا دریافت از طریق پورتال اداره کل حداکثر تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه جاری فرم‌های تکمیل شده را به دفتر معاون امور صنایع و معادن اداره کل صنعت مت گیلان تحویل نمایند.
مدیر کل صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به فعالیت ۶۰ برند شاخص صنعتی در گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به حضور واحدهای بزرگ و فعال در استان که در کشور و حتی در دنیا سرآمد هستند انشاا… امیدوار هستیم امسال نیز از استان گیلان چند واحد نمونه کشوری انتخاب شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *