23 تیر 1403
بورس تجارت صنعت

ثبت رکورد تاریخی بیت‌کوین

سلام صنعت/بیت‌کوین با رسیدن به سطح قیمت ۷۰هزار دلار در بالاترین میزان ارزش خود قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری سلام صنعت به نقل از ایسنا، بیت‌کوین با رسیدن به ۷۰ هزار دلار به نقطه عطف تاریخی دست یافت که نشانگر افزایش قابل توجهی در ارزش آن بود. این صعود به دنبال رکورد اخیر در روزهای قبل بود که ارز دیجیتال از بالاترین سطح قبلی خود فراتر رفت.

معروف‌ترین ارز رمزنگاری‌شده جهان که به‌طور پیوسته در حال افزایش ارزش است، برای مدت کوتاهی در معاملات آخر هفته به بالاتر از قیمت ۷۰هزار دلاری صعود و سپس دوباره سقوط کرد.

افزایش اخیر به دلیل تایید صندوق‌های قابل معامله در مبادلات مرتبط با بیت‌کوین (ETF) است.به نقل از مارکت، بیت‌کوین در ساعت هفت و هفت دقیقه صبح به وقت شرقی به قیمت ۶۹هزار و ۹۵۵.۹۶۰ در برابر دلار رسید و ۲.۱۶ درصد افزایش یافت.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۲۰ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۹۵ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۴ درصد افزایش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۸.۲۳ میلیارد دلار است که ۲۸.۹۶ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۱۱.۴۳ میلیارد دلار است که ۹.۶۷ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۱۰۵.۹۲ میلیارد دلار است که ۸۹.۵۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۷:۲۵ دقیقه به وقت شرقی)این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوینقیمت: ۶۸ هزار و ۴۷۴.۶۵ دلارتغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۳ درصد کاهشتغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۷۶ درصد افزایش

۲- اتریومقیمت: ۳۸۵۶.۴۰ دلارتغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۱۳ درصد کاهشتغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۰۶ درصد افزایش

۳- تترقیمت: ۱.۰۰ دلارتغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۵ درصد کاهشتغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش

۴- بایننس کوینقیمت: ۵۲۱.۲۵ دلارتغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۶.۴۹ درصد افزایشتغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲۵.۵۵ درصد افزایش

۵- سولاناقیمت: ۱۴۰.۵۳دلارتغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۴.۲۱ درصد کاهش تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۸.۹۵ درصد افزایش

۶- ریپلقیمت: ۰.۶۰۷۷ دلارتغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۵۶ درصد کاهش تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۴.۱۱ درصد کاهش

۷- یو اس دی کوینقیمت: ۰.۹۹۹۷ دلارتغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد کاهش تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش

۸- کاردانوقیمت: ۰.۷۱۱۱ دلارتغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۴۶ درصد کاهش تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۲۴ درصد کاهش

۹- دوج کوینقیمت: ۰.۱۶۵۸ دلارتغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۵.۸۵ درصد کاهش تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۰۶ درصد افزایش

۱۰ – شیبا اینوقیمت: ۰.۰۰۰۰۳۱۷۲دلارتغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۸.۰۰ درصد کاهش تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳۹.۱۴ درصد افزایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *