23 تیر 1403
اصناف صنعت کسب و کار معدن

دعوت مدیرکل صمت گیلان از اصناف، صنعتگران و معدنکاران برای مشارکت در انتخابات

سلام صنعت/مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان آحاد مردم به ویژه کسبه، صنعتگران، تولید کنندگان، معدنکاران، اصناف و بازاریان را به مشارکت پرشور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سلام صنعت؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل صمت گیلان ؛ متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات یکی از ارکان مهم مردم سالاری دینی است و حضور مردم عزیز گیلان نیز در انتخابات برای تعیین سرنوشتشان است.

به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) حضور و مشارکت در انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است بی تردید آنچه نظام اسلامی ما را از گزند آسیب های داخلی و خارجی مصون می دارد مشارکت پرشور و حداکثری مردم در صحنه های مختلف از جمله حضور در پای صندوق های رأی است.

هشتم تیر، عرصه ای دیگر از افتخارآفرینی ایرانیان در نقش آفرینی برای سازندگی و شکوفایی جلوه های توسعه ایران است که با مشارکت پرشور و حضور حداکثری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رقم می خورد و بی تردید در این رویداد سرنوشت ساز نیز گیلانیان بار دیگر با نمایش جلوه های آگاهی و هوشمندی، حماسه آفرینی خواهند کرد.

اینجانب به نوبه خود از عموم مردم عزیز گیلان، به ویژه از خانواده بزرگ اصناف بازاریان، کسبه متدین و صنعتگران پرتلاش و معدنکاران سختکوش و همچنین پرسنل خدوم و متعهد کارخانجات و معادن گیلان دعوت می‌کنم تا در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، بار دیگر در انتخاباتی که نشانه جمهوریت این نظام مقدس در کنار اسلامیت آن است، حضوری پرشور داشته و رئیس جمهور اصلح خود را انتخاب نمایند.

تیمور پورحیدری 

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *