3 مرداد 1403
کسب و کار تجارت منطقه آزاد انزلی

سوم خرداد افتتاحیه باشکوه «آرش مال» جشنی برای گیلان

سلام صنعت/سوم خرداد ۱۴۰۳، منطقه آزاد انزلی شاهد رویدادی استثنایی خواهد بود؛ افتتاحیه آرش مال، مجتمعی که قرار است به میراثی برای گیلانیان تبدیل شود.

آرش مال نه تنها یک مرکز خرید است، بلکه فضایی است برای پاسداشت فرهنگ، توسعه تجارت و رشد اقتصادی استان گیلان.

این مجتمع با برگزاری فستیوالی ۱۲ساعته در روز افتتاح، برنامه‌های بی‌نظیری را تدارک دیده که پیش از این در استان گیلان شاهد آن نبوده‌ایم. این فستیوال شامل کنسرت‌های زنده، نمایش‌های فرهنگی، و کارگاه‌های هنری است که همگی با هدف غنی‌سازی فرهنگی و ارتقاء تجربه‌ اجتماعی برگزار می‌شوند.آرش مال با تأکید بر نقش محوری خود در فرهنگ و اقتصاد گیلان، به تعاملی نوین بین تجارت و فرهنگ دمیده و زمینه‌ساز تجربیات جدید برای همه ساکنان استان است.

این مرکز، نه تنها محلی برای خرید است، بلکه فضایی برای دیدار و تبادل فرهنگی بین اهالی گیلان به شمار می‌رود.با توجه به زحمات فراوانی که برای رسیدن به این روز کشیده‌ایم، ما افتخار می‌کنیم که این مجموعه را به عنوان بخشی از خود گیلان معرفی کنیم، به همین مناسبت همه گیلانی‌ها دعوت هستند تا در این جشن بزرگ شرکت کنند و به وجود آرش مال به عنوان بخشی از میراث و هویت خود افتخار کنند.

با افتخار و انتظار، همه شما را به این جشنی که نمادی از پیشرفت و همبستگی است دعوت می‌کنیم.بیایید با هم به استقبال آینده‌ای روشن‌تر برای گیلان برویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *