23 تیر 1403
صنعت

«محمدرضا خسروی» سرپرست معاونت منابع انسانی شرکت برق منطقه‌ای گیلان شد

سلام صنعت/با برگزاری مراسمی از خدمات ارزشمند «محمدتقی روان‌گرد» قدردانی شد و «محمدرضا خسروی» به عنوان سرپرست معاونت منابع انسانی این شرکت معرفی شد.

در مراسمی رسمی که با حضور مدیرعامل، معاونین و تعدادی از مدیران شرکت برق منطقه‌ای گیلان در دفتر مدیریت این شرکت برگزار گردید، از خدمات ارزشمند «محمدتقی روان‌گرد» قدردانی شد و «محمدرضا خسروی» به عنوان سرپرست معاونت منابع انسانی این شرکت معرفی شد.

محمود دشت بزرگ، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان، در این آیین بر جایگاه خطیر و کلیدی منابع انسانی در هر سازمان تأکید کرد و اظهار داشت: نیروی انسانی شرکت، ثروت عظیم و گرانبهایی است که همواره باید در اولویت توجه و برنامه‌ریزی‌ها قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: نیروی انسانی هر شرکتی، بزرگترین، ارزشمندترین و گرانبهاترین سرمایه و ثروت هر سازمانی محسوب می‌شود. همانگونه که مرحله جذب منابع انسانی از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است، حفظ و نگهداشت آن هم به مراتب مهم‌تر می‌باشد.

دشت بزرگ افزود: منابع انسانی هر شرکتی، مغز متفکر آن شرکت هستند و باید بستر خلاقیت و ابتکار را برای کارکنان فراهم آوریم تا شاهد انفجار ایده، خلاقیت و ابتکار در در جهت ارتقای سطح خدمات و رضایت‌مندی کارکنان باشیم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به نقش و جایگاه خطیر یکایک کارکنان، گفت: تمامی کارکنان، بالقوه از استعداد و توانایی‌های بزرگی برخوردارند و این پتانسیل باید با آموزش، تقویت و شناسایی شوند تا به مرحله بالفعل برسند.

دشت بزرگ در ادامه سخنان خود با بیان اینکه هر یک از کارکنان این شرکت موظفند با تعهد و تلاش شبانه‌روزی و جهادی، مانع هرگونه آسیب به شرکت شده و در جهت رفع موانع و مشکلات احتمالی گام بردارند، افزود: “عامل اصلی موفقیت، تلاش و کار مضاعف است. ما باید فراتر از تمرکز بر دستاوردهای بزرگ، به حفظ و نگهداری دستاوردهای گذشته و برنامه‌ریزی برای آینده‌ای روشن‌تر برای برق گیلان اهتمام ورزیم.

وی در پایان سخنان خود بر ضرورت تعامل و ارتباط نزدیک با کارکنان و خانواده‌هایشان و همچنین ذینفعان مختلف جامعه تأکید کرد و گفت: امیدوارم با همدلی و همراهی تمامی ارکان شرکت، شاهد پیشرفت روزافزون و ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم شریف استان گیلان باشیم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان ضمن قدردانی از خدمات صادقانه روان گرد و با آرزوی موفقیت برای وی، گفت: امید است با انتصاب خسروی و اتکا به تعهد، تخصص و تجربه ایشان، شاهد تحولات مثبتی در حوزه منابع انسانی شرکت برق منطقه‌ای گیلان و ارتقای سطح خدمات و رضایت‌مندی کارکنان این شرکت باشیم. همچنین انتظار می‌رود از تجربیات و دانش روانگرد در راستای رشد و تعالی سازمان استفاده مطلوب شود.

در این آیین، روانگرد معاون سابق منابع انسانی گفت: داشتن مسئولیت بسیار سنگین بوده و امروز که این مسئولیت از دوش بنده برداشته شد بسیار خوشحالم و احساس سبکبالی می‌کنم.

وی افزود: در طول دوران خدمت خود، عامدا و عالما حق کسی را پایمال نکردم و از این بابت و همچنین انتخاب خسروی از مجموعه منابع انسانی به عنوان سرپرست معاون منابع انسانی بسیار خوشحالم.

روانگرد ادامه داد: حوزه منابع انسانی بسیار مهم بوده و جز با همکاری و تعامل تمامی واحدهای شرکت و علی الخصوص مدیریت عامل و منابع مالی نمی‌توان در این بخش موفق بود.

خسروی سرپرست منابع انسانی در این آیین گفت: از اعتماد مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان به بنده قدردانی می‌کنم و امیدوارم بتوانم از عهده این مسئولیت سنگین برآیم.

در پایان این آیین، حکم انتصاب سرپرست معاون جدید منابع انسانی به خسروی اهدا شد و ضمن قدردانی از روانگرد با تقدیم لوح سپاس، وی به عنوان مشاور شرکت برق منطقه‌ای گیلان منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *