3 مرداد 1403
ورزشی

واکنش تند به پیشنهاد حذف سپاهان از فوتبال ایران

سلام صنعت/بازیکنان سپاهان پس از انتشار صحبت‌های حامد تهرانی واکنش تند و خشمگینانه‌ای در صفحات شخصی خود داشته‌اند.

به گزارش “ورزش‌ سه”، حامد تهرانی در جریان دیدار جنجالی پرسپولیس و سپاهان صحبت‌هایی در شبکه پرسپولیس علیه سپاهان و هوادارانش به زبان آورده که تازه حالا پس از چند روز و حواشی مربوط به صحبت‌های آن هوادار سپاهانی مورد توجه قرار گرفته و در فضای هواداری میان سپاهانی‌ها در حال دست به دست شدن است. 

بخشی از صحبت‌های حامد تهرانی، مجری شبکه پرسپولیس، علیه سپاهان و هوادارانش اینطور مطرح شده است: «باعث اختلال در لیگ برتر هستید. سپاهان و هوادارانش را یک فصل از لیگ برتر کنار بگذارید و ببینید چه آرامشی به لیگ برمی‌گردد. چه آرامشی به فوتبال‌مان برمی‌گردد. سقف قرارداد منفجر نمی‌شود. آب آلوده درنمی‌آید. چشمی درنمی‌آید و …»

این صحبت‌های مجری پرسپولیس در حالی که چند روز از بازی دو تیم در ورزشگاه آزادی سپری شده و زردهای اصفهان و سرخ‌های تهران در هفته 26 نیز با رقبای خود بازی کرده‌اند، با واکنش شدیدی از سوی جامعه هواداری و همین‌طور پیشکسوتان باشگاه سپاهان مواجه شده است و باشگاه نیز ظهر روز سه‌شنبه به همین دلیل از مجری شبکه پرسپولیس شکایت کرد.

تازه‌ترین واکنش به این ماجرا را پیام نیازمند داشته و ساعتی پیش هم محمد کریمی که بازیکنی آرام و خوش اخلاق و دور از حاشیه شناخته می‌شود، از حامد تهرانی خواسته تا از سپاهانی‌ها عذرخواهی کند. کریمی همچنین در استوری خود به این موضوع اشاره کرده که رفتارهای اینچنینی فضای هواداران دو تیم پرسپولیس و سپاهان را مسموم می‌کند و از اینکه این صحبت‌ها در رسانه رسمی پرسپولیس عنوان شده، حیرت کرده است.

علاوه بر محمد کریمی کاپیتان سپاهان، شهریار مغانلو، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور و همچنین برخی پیشکسوتان باشگاه نظیر مهدی جعفرپور و سیدمهدی سیدصالحی به این صحبت‌های مجری شبکه پرسپولیس واکنش داده‌اند و خواستار برخورد با آن شده‌اند که البته باشگاه پرسپولیس هم به دلیل ادبیاتی که محمد دانشگر در استوری خود به کار برده از مدافع سپاهان شکایت کرده است.

این جدیدترین حاشیه بازی کلاسیک فوتبال ایران است که هر دو از ریشه باشگاه شاهین هستند، اما اتفاقات دو دهه اخیر سبب شده هواداران هر سال نسبت به سال قبل از هم فاصله بیشتری بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *